Kontaktid

On aeg hoolitseda oma tervise ja eneseteostuse eest!

Soovid broneerida aega teraapiaseansile, tellida joogatundi, jagada oma mõtteid või pakkuda koostööd? Tee seda! Kirjuta!

E-post: terviseviis@gmail.com

Terviseviis teraapiakabinet asub Tartus, Tammelinna raamatukogu lähedal. Aadress täpsustatakse registreerimisel. Teenuste eest on võimalik tasuda kohapeal sularahas.

Hetkel vastuvõtud õhtuti ja kokkuleppel nädalavahetustel.

Tutvustus

Annika Reinumägi

Olen kundalini jooga õpetaja ja tegelen erinevate teraapiameetoditega.  Armastan matkamist, reisimist, fotograafiat ja reisikirjade kirjutamist. Kõigest sellest inspireerituna on sündinud ka minu esimene raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”.

Soov toetada ennast ja teisi stressi, valu ja ärevusega toimetulekul viis mind nii rakendusliku kinesioloogia meetodite Tervendav puudutus ja Energeetiline psühholoogia, kui ka hingamisõpetajate koolitusele. Üks minu täitunud unistus oli joogaõpetajaks saamine.

Kogenud omal nahal, kui tõhus on valguse ja kristallide energia, võtsin kasutusele spetsiaalse valgus- ja värviteraapia. Pingete leevendamiseks olen õppinud massaaže Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis ning Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Praktiseerimise käigus on välja kujunenud ka minu isiklik energiateraapia meetod.

Õpingud Tartu Ülikoolis keemia erialal ja pikaajaline töökogemus meditsiini valdkonnas on loonud harjumuse pidevalt õppida. Huvi tervisliku eluviisi vastu on suunanud otsima, uurima ja avastama. Tundub, et uued ägedad ideed ja teostused on järjest tulemas!

Mulle on oluline muuta oma unistused reaalsuseks ja innustada teisigi sellel teel. Jagan rõõmuga oma kogemusi ja teadmisi, et tuua inimeste ellu rohkem mõtteselgust, inspiratsiooni ja üldist heaolu.

Ilmunud raamat

Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid. Tartu: Bookmill, 2021

Ajakirjanduses ilmunud reisikirjad

Iidsete kultuuride aardelaekad Vahemeres Malta ja Gozo. Postimees, 18.10.2018

Musta mäe maal Montenegros. Ajakiri Sensa, november 2015

Naistega õnne, päikese ja tulemäe maal. Postimees, 12.06.2015

Naistega Viie küla maal. Postimees, 05.07.2014

 

Rekvisiidid

Terviseviis OÜ

Registrikood 14030039

Arveldusarve   EE847700771001971438

AS LHV Pank