Teraapiad

teraapiad

Teraapiad, mida pakutakse Terviseviis teraapiakabinetis, aitavad leevendada nii füüsilise keha vaevusi kui hingehaavu ja seega luua suuremat kooskõla sinus eneses. Tervise paranemiseks on ülioluline viia tasakaalu inimese keha, meel ja hing.

Iidsed terviseõpetused on alati järginud põhimõtet, et inimene on terve siis, kui ta on energeetilises tasakaalus ehk kooskõlas iseenda ja ümbritsevaga.  Oluline on ka eluenergia takistusteta voolamine keha energiameridiaanides.

On teada, et mõtete ja emotsioonidega kaasnevad kehas biokeemilised protsessid. Emotsioonide ja pingete rahunedes aga väheneb ka stress, ärevus, valu, väsimus ning läbipõlemise tunne. Tänapäeva kiirustava maailma draamadega on lihtsam toime tulla, kui leida toetuseks just endale sobivad teraapiad ning tervendusviisid.

Siiski saab täielik tervenemisprotsess edukalt kulgeda ainult siis, kui inimesel on julgust ausalt ja sügavalt iseendasse vaadata.  Mõistes, kuidas igapäevane käitumine ja otsused meid mõjutavad, saame ühenduse isetervenemise võimega ja oskusega toetada oma tervist parimal viisil.

Kas soovid, et märkaksid oma elus teistsuguseid valikuid ja võimalusi, nii et saaksid tunda rohkem rõõmu ja rahulolu?

 

Energeetiline tasakaalustamine parema kooskõla loomiseks iseenda ja ümbritsevaga.

Valgus- ja värviteraapia – stressi ja masenduse leevendamiseks, organismi energiataseme tõstmiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, haavade paranemise kiirendamiseks, nahaprobleemide leevendamiseks.

Kristalliteraapia – emotsionaalse tasakaalu taastamiseks, energiablokeeringute vabastamiseks energiameridiaanides, elurõõmu ja mõtteselguse suurendamiseks.

 

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!