Raamat

 

Armas kaasteeline! Ilmumas on minu esimene raamat:

Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”

See on raamat minu tunnetest ja taipamistest, mis tekkisid Eestimaa ilusat loodust pildistades, matkates, tähendusrikaste inimestega kohtudes, rõõmustades ja kurvastades, erinevaid sündmusi läbi elades ja elu muutes. Raamat sisaldab hea sõnumiga tõestisündinud lühilugusid ja minu tehtud fotosid Eestimaa loodusest.

Meditsatsioon (ja siin ei ole tegelikult kirjaviga!) on minu jaoks heaolu ja tervenemise aeg, millesse on sageli põimunud raba ja metsa rahu ning ilu. Nagu ütlesin, jagan lisaks loodusest inspireeritud lugudele raamatus mõtteid ka muudel mind puudutanud teemadel. Ka need lood aitavad endasse vaadata.

Fotomeditatsioonid tähendab, et loodusfotodki võivad muuta meelt rahulikumaks ja ehk leidub neis vaataja jaoks ka isiklik sõnum.

Lugude ja fotodega tahangi juhtida tähelepanu Eestimaa looduse ilule ja headuse, vaimustuse, vapruse ning hingerahu olulisusele. Kui blogi lugemiseks on vaja helendavat ekraani, siis raamatu saab panna mõnusalt lauale, öökapile või käekotti ja igal ajal, kasvõi hilisõhtul, sirvida! Raamatuid võib alati ka sõpradele kinkida!

Sina saad ka kaasa aidata, et raamat sünniks!

Et raamat saaks trükikotta startida ja lugejateni jõuda, kogub projekt just praegu Hooandjas toetust. Siin saadki sina oma õla alla panna!

Raamatu projekti Hooandjas saad toetada SIIN 

Hooandjas on ka mitmeid vahvaid kingitusi, mille vahel saad valida.

Usun, et iga meie mõte, sõna ja tegu loeb ning toob endaga alati midagi kaasa. Seega jõuab ka sinu heategu sinu juurde tagasi just sinule vajalikul ja külluslikul viisil! Olen sulle hoo andmise eest üliväga tänulik ja saadan juba ette virtuaalse kallistuse!

Väga armas, kui jagad seda infot ka oma sõpradega, et ka nemad saaksid teha heateo ja valida kingitusi!

Tänan siin lehel ka raamatu projekti toetajaid. Kui projekt on Hooandjas toetuse saanud, kirjutan sulle, et küsida, kas oled nõus, et märgin sind siin toetajana ära!

Kingitused panen teele samuti kohe, kui projekt on Hooandjas kogu toetuse saanud ja raamatud kohe peale valmimist. Peale projekti lõppemist palun vaata oma postkasti, kas oled saanud minult kirja! Kui mu kiri on internetiavarusse ära eksinud, palun kirjuta mulle ise, et saaksid oma kingitused kätte. Kui oled valinud raamatu, küsin, millisesse pakiautomaati seda saada soovid. Sinu jaoks Eesti piires ilma postikuluta. Kui valid joogatunni, kirjutan, et leppida kokku sobiv aeg. Kontrolli ka, et e-raamatud jõuaksid kenasti kohale. Needki valmisid minu enda kogemuste põhjal.

Minu e-post: terviseviis@gmail.com

Katkend raamatust:

“Kõik minu katsed lasta teistel mu elu juhtida ja sellest siis rõõmu tunda on alati läbi kukkunud. Kuidas saakski keegi teine teada, mida mina suurepäraseks pean? Kuidas saaks keegi teine tunda soolast meretuult minu juustes või näha päikesetõusu minu silmadega? Võõras võib märgata türkiissinist merd minu silmades peegeldumas, aga ta ei saa kunagi tajuda seda, millist igatsust silmapiiri vaatlemine minus tekitab. Samuti võib võõras nõustuda oranži värvi kenaks pidama, aga ta ei saa täielikult mõista minu kirge mesimagusate hurmaade vastu, millele mereveega pesemine on andnud pisut soolaka maitsenüansi. Kui ma jätan oma elu kujundamise kellegi teise hooleks, jääb mulle endale ainult elulaadne toode.”

Raamatu kohta saad lisaks lugeda postitust SIIN 

Ja projekti edusammudest Hooandja platvormil SIIN

Lisaks Terviseviis facebooki leheküljel SIIN

Minu ülisuur soe südamest tulev tänu ja kallistus kõigile hooandjatele,

abilistele ja inspireerijatele! Kõik koos teeme ühe unistuse teoks!