Kristalliteraapia

Seda, et kristalliteraapia ja teised energeetilised teraapiad on lõõgastavad, kuid samas võimsad, teati juba sajandeid tagasi. Kristalliteraapia on üks hästi ära unustatud muistne tervendusviis, mis tänapäeval inimestele uuesti meenuma hakkab. Juba iidsest ajast on tunnustatud kristallide väge ja võimu ning kasutatud nende abi nii füüsilise keha tervendamiseks kui ka energeetiliste blokeeringute vabastamiseks.

Kristalliteraapia kasutab vääris- ja poolvääriskivide energiat, et tekitada sügavat lõõgastust, mis aitab vabastada stressi, pingeid ja valu ning leevendada  mitmeid füüsilisi vaevusi. Kristallide poolt lisaenergia andmine aitab aktiveerida inimese enda keha isetervenemise võimet. Nii saab taastuda keha energeetiline tasakaal ja loomulik rütm.

Nagu teisedki energeetilised teraapiad, aitab ka kristalliteraapia tuua sinu ellu rohkem õnne, rõõmu, rahulolu ja luua paremaid suhteid iseendaga ning selle tulemusena ka ümbritseva maailmaga. Seansi tulemuseks võib olla enesehinnangu paranemine, loovuse suurenemine, selgem mõtlemine. Sa võid tunda end kergemalt ja rohkem tasakaalus. Kristallide energia aitab kergemini liikuda läbi mistahes muutuste, olgu need siis füüsilised, emotsionaalsed või spirituaalsed.

Kristallid võivad muu hulgas:

Puhastada keha raskest energiast (sarnaselt magnetile, mis tõmbab enda poole metallitükikesi).

Energiat anda, juhtides seda inimese energiavälja ja laadides keha uue energiaga (nagu elektrivool paneb põlema elektripirni). Kristallide tervendav energia pole aga ohtlik (nagu elekter) või valus (nagu mõned muud teraapiad võivad olla).

Tasakaalustada keha ja seda ümbritsevat elektromagnetvälja. Meid ümbritsev maailm (näiteks lillede õied ja puude lehed) ja ka su keha on loodud sümmeetriliseks, mõnikord aga võib tekkida disharmoonia. Kristallid hajutavad ja suunavad energiat parimal viisil, et tasakaalu ja harmooniat taastada.

Erinevatel kristallidel on veidi erisugused omadused ja see ongi põhjus, miks need meid erinevalt mõjutavad. Näiteks oranž kaltsiit võib tõsta tuju, roheline aventuriin rahustada ärevust, karneool suurendada eluisu ja loomingulisust jne.

Kuidas toimub kristalliteraapia seanss?

Kristalliteraapia seanss toimub läbi riiete, klient lebab mugaval massaažilaual ja lõõgastub. Seanss kestab tavaliselt 30 minutit.

Kristalle võib paigutada energiakeskustele, organitele, akupunktuuri punktidele, energiameridiaanidele, valukohtadele või panna ka keha ümber. Kristalliteraapia tervendab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasandil ning ka mitmed teised teraapiad on sellega hästi kombineeritavad.

Kristalle kasutavad teraapiad aitavad luua kooskõla sinus eneses! Oled sa valmis vastu võtma?

Seansile võid tulla ka siis, kui tunned lihtsalt huvi kristallide vastu ja soovid saada nende kohta rohkem infot.

Loe veel: Kristalliteraapia loob uut inspiratsiooni

 

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!