Kristalliteraapia loob uut inspiratsiooni

kristalliteraapia-loob-uut-inspitarsiooni

Kristalliteraapia on kristallidega tervendamise kunst kehale ja hingele. Olen selle kunstiga tegelenud terve käimasoleva sajandi ja see pakub mulle ikka veel põnevust, avastamisrõõmu ja inspiratsiooni. Nii otsustasingi täiendada üht ammust artiklit uute kogemuste ja mõtetega.

Kristalliteraapia on hästi ära unustatud muistne tervendusmeetod, mis tänapäeval inimestele uuesti meenuma hakkab. Viimastel aastatel on see tõesti jõudsalt populaarsust kogunud. Inimeste tajumisvõime suureneb ja energeetilised teraapiad ei tundu enam kummaline hookuspookus.

Mis vägi kividel küll on?

Juba iidsetest aegadest on tunnustatud kristallide väge ja võimu ning kasutatud nende abi nii füüsilise keha tervendamiseks kui ka energeetiliste blokeeringute vabastamiseks. See on läbi aegade olnud loomulik ja tõhus tehnika.

Kivide populaarsust ei saa seletada ainult sellega, et nad on ilusad. Mõnd kamakat on tegelikult väga raske ilusaks nimetada. Pigem on see seotud tundega, et kivimid on elusad elektromagnetilised olendid ja nendega on võimalik kontakti luua. Sellised kontaktid osutuvad sageli väga tervendavateks, rikastavateks ja võivadki tekitada täiesti uutlaadi inspiratsiooni.

Kristalliteraapiast on elamuse saanud ka need, kes seansi alguses on teatanud: „Mina tavaliselt küll midagi ei tunne”. Põhjus nii arvata võib inimesel olla tekkinud seepärast, et tavaliselt ta lihtsalt ei lõdvestu. Lõõgastudes, endale aega võttes ja vääriskividest lisaenergiat ammutades saabki kontakti iseendaga ja maha surutud sisemine tarkus võib esile kerkida.

kristallid-toovad-inspiratsiooni

Mida öelda kristalliteraapia seansi kohta?

Kristalliteraapia seansi ajal kasutatakse kristallide energiat. Selleks paigutatakse vääris- ja poolvääriskive seansi saaja kehale ja keha ümber. Arvestatakse iga inimese individuaalsust ja vajadusi ning erinevate kristallide sobivust ja omadusi.

Sa võid ka ise tunnetada, millised kivid su tähelepanu tõmbavad ja mõelda, mida seansi jooksul sooviksid lahendada. Milline on sinu eesmärk? Sageli kipub küll nii olema, et võid  midagi oma peas välja mõelda, aga su keha võib kristallidelt vajada ja vastu võtta hoopis midagi muud, mida tal on hetkel rohkem tarvis.

Murede põhjused võivad olla sügavamale peidetud

Just. Näiteks võid mõelda, et sul on puudus piltilusatest partneritest ja oodata, et  seansilt koju minnes põrkaksid kohe ja lihtsalt mõne kauni printsi või printsessiga kokku. Tegelikult võib sellist olukorda ja puuduse tunnet põhjustada hoopis su madal enesehinnang ja kristallid juhatavad kõigepealt endast rohkem lugu pidama ning julgemaks suhtlejaks saama.

Ka valudel – kasvõi pea- või jalavalul – võivad olla väga erinevad põhjused. Näiteks stress, trauma, külmetus, vale kehaasend ja veel palju muud. Kristallide kohta käivast kirjandusest võib leida näiteid erinevate “kristallide-valuvaigistite” kohta. Tuntuim näide on siin vast kvartside perekond, kuhu kuuluvad mäekristall, roosa kvarts, turmaliinkvarts, ametüst, tsitriin, jt. Kuid, olgu öeldud, iga kogemus on väga erinev ja iga autor saab jagada ainult oma kogemusi.

kristalliteraapia kristallid

Iga kogemus on väga erinev

Olen seanssidel kogenud, et miski pole võimatu ja ka seansi saajad on taolise mõtte peale tulnud. Energiatöö teevadki põnevaks ahhaa-elamused ehk äkilised taipamised ja ootamatud  märkamised. Mitmed probleemid võivad uues valguses muutuda võimalusteks.

Mõnikord jääb inimene magama ja tundub, et võib-olla tõepoolest temaga seansi ajal midagi ei toimugi. Ärgates räägib ta aga üllatavatest mõtetest ja tunnetest, mida ta sel ajal koges. Kogeda võib ka näiteks surisevat tunnet kehas (nagu ohutu elektrivool, eks?), kuuma- või külmatunnet, vms. Võib aga ka rahulikult magada ja ahhaa-elamused ning inspiratsiooni sädemekesed võivad kohale jõuda alles järgmisel-ülejärgmisel päeval.

Iga seanss ja iga inimene on tõesti väga erinev!

Kristalliteraapia tulemuseks ongi tavaliselt lõõgastunud olek, heaolutunne, kergus, mõtteselgus. Paraneda võib inimese kontakt iseendaga, mille tulemusena võivad muutuda vaatepunktid. Stressist ja ülepingest tingitud valuaistingud võivad leeveneda.

seleniidid teraapia jaoks

Kuidas kristalle ja valgust kokku saab liita

Ma tõeliselt naudin ka viisi, kuidas kristallid ja valgus on näiteks Bioptron seadmetes kokku sobitatud. Nimelt on valgus- ja värviteraapia seadmete filtrid valmistatud vääriskivide pulbrist. Need filtrid ei pleeku ka aastakümnete jooksul, on rääkinud inimesed, kellel on pikaajaline kogemus selliste seadmetega.

Bioptroni valgusteraapia lambis on kristallide energiale lisatud veel ka valgusenergia – või siis vastupidi. Niisiis on ka Šveitsi tuntud firma nõus sellega, et kristalliteraapia on, lisaks valgusteraapiale, tervendavalt toimiv ja väärtuslik teraapiameetod.

Minule on kristalliteraapia loonud uut inspiratsiooni küllaga.

Kuidas see sinule mõjuda võiks?

Siit võid veelgi kristalliteraapia kohta lugeda.