Saadaval on hea sõnumiga postkaardid!

Lobisen teile jälle ühe saladuse välja: valmis said isetehtud hea sõnumiga postkaardid! Need on mõeldud kinkimiseks tähtpäevade puhul ja halli argipäeva rõõmsavärvilisemaks muutmiseks. Mis veel ägedam – ma jagan neid hea meelega ka teiega!

Ma ikka ei saa ilma fotode ja sõnumitega mängimata olla. Ma lihtsalt pean pidevalt natuke loodust pildistama ja pildile mõne lause peale kirjutama. Järjekordne aeganõudev sõltuvus kõik see kujundamine ja väljatrükkimine. Nagu mul tegevust veel vähe oleks. Aga teate küll, kui mingi loometuhin peale tuleb, siis see on nagu pissihäda. Lihtsalt tuleb minna ja ära teha.

Hea sõnumiga postkaardid

Ma olen märganud, et inimestele üldiselt  meeldib ootamatuid ja optimistlikke sõnumeid saada ja mul on tegelikult purgike sõnumitega kogu aeg kodus olemas. Kui ma õigesti mäletan, siis see on vist juba seitse aastat olemas olnud. Viimasel ajal, tõsi küll, hakkavad need sõnumid sealt otsa lõppema. Mõtlesingi, et täiendan sõnumite kogu, aga teen seekord natuke teisiti. Ja et teen üldse midagi pidulikumat, trükin õige päris oma postkaardid, omapildistatud loodusfotodega.

Sõnumitest rääkides, kummaline küll, aga enamasti on inimesed valinud (huupi) just sellise sõnumi, mis nendega hetkel kaasa heliseb ja silmad särama paneb. Nähtamatu maailm mängib hea meelega kaasa! Loodan, et postkaardid toovad mängulusti juurde.

Ja veel – lisaks blogile on teil nüüd ka midagi käegakatsutavat. Päris foto paberil! Et kui teate kedagi, kes mu blogi eriti fännab, siis temale võiksid kaardid küll olla heaks üllatuseks!

Postkaardid on sellised:

Postkaardid sobivad postiga saatmiseks nagu kõik korralikud kaardid ennemuistegi

Postkaardid võid saata sõpradele või sugulastele või oma töölauale unustada. Või panna raamatule järjehoidjaks. Minu pärast raami kasvõi ära ja riputa seinale või pane riiulile. Kaartide tagaküljel on ära märgitud  koht margi jaoks ja aadressi kirjutamiseks. Nii et miski ei saa viltu minna. Kaartide tagumine külg on ka sellel kõige ülemisel pildil näha.

 

Sinu tasakaalupanus

Asjad ei oleks tasakaalus, kui postkaardid oleksid niisama vabalt saadaval nagu lumi talvel värava ees kõnniteel. Seega on ühe kaardi hind 4€.

5 kaarti korraga tellides on hind kokku 15€ ja siis iga järgnev kaart 3€.

Lisandub ka saatmiskulu, väiksema saadetise võin saata ümbrikuga, aga üle 5 on parem pakiautomaati.

Kui sa mingil põhjusel tahaksid neid tohutu virna saada, siis lepime soodushinna kokku.

Kirjuta mulle: terviseviis@gmail.com, milliseid kaarte ja kui palju soovid ning kuhu saata (pakiautomaadi asukoht ja telefoni nr, millele tuleb sõnum kui pakk on kohale jõudnud. Kirjaga saatmise jaoks on vaja postiaadressi).

(Jah, mul ei ole ikka veel e-poodi. Ei oskagi seletada, miks.)

Veel üks superhea jõulukingi idee

Kui sul  ei ole veel minu raamatut „Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” (kuidas selline asi üldse võimalik on, ma tahaks teada? Sul tõesti ei ole veel seda raamatut?), siis mõned on õnneks veel  järel (kirjuta mulle, saadan!). Ülihea kingiidee, ma ütlen!

Ja nüüd veel hea sõnum sinu tänasesse päeva:

Naudi iga hetke oma imelises elus!