Horuse silindrid – iidne tehnoloogia kodukasutajale

Horuse silindrid

Vana-Egiptuse Ankhi ja muude iidsete imevidinate vastu olen huvi tundnud juba aastaid. Et ma aga hiljuti ootamatult Ankhi, igavese elu sümboliga, Horuse silindrid leidsin, oli tõesti suur üllatus. Selgus, et ma polnud märganud paljutki, mis Vana-Egiptuses tegelikult toimus. Selles loos puudutan unustusehõlma vajunud teadmisi vaaraode ühe tehnoloogia kohta, milleks ongi erilised Horuse silindrid. Mis üllataval kombel sobivad ka tänapäevasele kodukasutajale nagu mina või sina.

Kõik algas sellest, et ühel päikeselisel päeval otsustasime sõbrannadega linnakärast eemale sõita. Haarasime kaasa vajalikud asjad (ja ühise inspiratsioonivälgatuse tulemusel lisaks veel mõned asjad) korraliku pikniku pidamiseks vabas looduses ja olimegi valmis startima. Sihtpunktiks  valisime Kivi Turismitalu Viljandimaal. Mida üllatavat ma seal nägin ja kogesin, sellestki kirjutan tänases loos.

Mida põnevat Kivi talus tehakse ja kas ORME vees on päriselt kullaterad?

Üheks elamuseks, ainuüksi mille pärast tasus Viljandimaale sõita, on kullateradega vesi. Kivi talus kontsentreeritakse allikaveest ORME (ehk mis on muudetud orbiidiga monoatomaarsed elemendid). Vastu valgust vaadates näeb sellises vees tõesti sädelust ja ka maitse erineb tavalise kraanivee maitsest tublisti. Monoatomaarses seisundis väärismetallid on tervendava toimega ja stimuleerivad isegi käbinääret. ORME on meie energiakeha toit, on kirjas Kivi talu kodulehel. Minu energiakeha saab loodusest ja väärismetallidest päris kindlasti sädelust juurde!

Kivi talu peremees on maakiirguste suhtes väga tundlik ja laseb meilgi tunnetada erineva energeetikaga kohti oma maadel. Väga põnev on lagendikul jalutades ja muidugi ka suurte kivide ümber tunda kätes surisemist ja soojust, või ka kergeid torkeid. Mingi eriline tervendav vägi on selles piirkonnas kindlasti. Talu poole tagasi kõnnin rahulikuma ja mõtlikumana.

Üks elamus linnatüdrukute jaoks on kirjud vabapidamisel kanad, kes sõstrapõõsastelt sõstarde kätte saamiseks ägedaid hüppeid sooritavad ja loomulikult kukk, kes kiremisega kitsi ei ole.  Öelge, mis tahate, aga mina olen kukkede fänn, sest kiremine on justkui omamoodi mantra.

Kivi talu kukk ja kana

Piknikuks aga poleks suupisteid üldse tarvis olnud kaasa võtta, sest talus valmistatud päris-toiduainetest-toit on samuti lihtsalt võrratu. Ka minu füüsiline keha on nüüd endaga väga rahul.

Enne kui ma sõbrannadega end mõnusasse öömajja sisse saan sättida, räägib ja näitab Kivi talu peremees veel palju põnevat ja mind hakkavad huvitama kummalised silindrid.

Kas Horuse silindrid olid müstilised esemed või hoopis peen tehnoloogia?

Tuleb välja, et juba aastasadu on teadlasi ja egüptolooge huvitanud vaaraode ja nende pereliikmete kujudel ja seinamaalingutel käes olevad silindrikujulised esemed. Mina polnud sellest varem midagi kuulnud, aga neid silindreid on leitud ka hauakambritest.

Peab ütlema, et Vana-Egiptuses kasutati väga efektiivseid tehnoloogiaid ja mehhanisme ning hoopiski mitte müstikat ja üleloomulikku jõudu, nagu seda võib-olla tänapäeval kiputakse arvama. Venemaa teadlased on alles viimastel aastakümnetel hakanud silindrite tähenduse jälile jõudma.

Avastus, mille nimetatud teadlased on teinud, on see, et Horuse silindrid käivitavad inimeses sügavad psühholoogilised ja energeetilised protsessid.  Silindrite ülesanne oli harmoniseerida kaks põhilist energiat: hing ehk BA ja vaim ehk KA. Igale vaaraole oli valmistatud täiesti isiklik silindrikomplekt, vastavalt tema vaimsele arengutasemele ja lisaks olid silindrid täidetud erinevate mineraalidega.

Horus ise, kelle järgi silindrid oma nime on saanud, oli egiptuse mütoloogias pistrikupäine jumal, Ankh aga elu tähistav sümbol.

Horus
Horuse kuju. Allikas: Pexels

Tänu Kivi talu peremehele saan minagi iidset tehnoloogiat kasutada.  Selleks ongi Vidrik Kivi poolt välja töötatud, vasest ja tsingist valmistatud silindrid, mis on täidetud erinevate kristallidega, näiteks kvartsi ja seleniidiga.

Kristallid iseenesest on minu suured lemmikud, mida armastan sageli enda tasakaalustamiseks käes hoida. Seega tunduvad Kivi talus avastatud kristalle sisaldavad silindrid justkui edasiarendust kristalliteraapiast, millele lisandub veel organismile väga oluline elemendipaar vask ja tsink pluss silindrite kasutamisel käivituv protsess.

Kuidas seda tehnoloogiat siis tänapäeval kasutada?

Saan teada, et tavaliselt hoitakse paremas käes vasest ja vasakus käes tsingist silindrit. Mõju suurendab veel arvestamine ilmakaartega ja jalgade asend. Silindrite vahele tekib nõrk vooluring, mis tervendab organismi. Nagu teada, on vask ja tsink galvaaniline paar! Lisaks on looduslik kvartskristall piesoelektriliste omadustega materjal. Inimorganism aga omamoodi elektrigeneraator. Mida see kõik täpsemalt tähendab, uuri mõne teadlase käest või vikipeediast, ma ei hakka parem oma sõnadega ümber jutustama!

Siit saad lugeda vase ja tsingi tähtsusest.

Silindrite kasutamine aitab parandada vereringet, normaliseerida vererõhku, tugevdada immuunsust ja tasakaalustada närvisüsteemi. Need on abiks ka valu leevendamisel, operatsioonijärgsete haavade paranemisel, nikastuste puhul (katsetasin ise järele, arvan, et mõjus), õlalihaste pingete leevendamisel, aitavad unetuse korral ja vähendavad stressi (katsetan pidevalt, mõjub alati). Parim koht silindritega mediteerimiseks või lõõgastumiseks on muidugi loodus.

Jooga, Qigongi ja teiste bio-energeetiliste praktikate meistrite kogemustel aktiveerib silindrite mõju chi ehk qi ehk prana liikumist energiameridiaanides ehk energiakanalites. Selle tulemusena puhastatakse energia blokeeringud, mille tagajärjel taastub energeetiline tasakaal organite vahel.

Chi liikumine võib põhjustada peopesades ja jalataldades tukslevat või surisevat tunnet ja blokeeringute lahustumine võib tekitada kerget survet, pearinglust, kuminat kõrvus jms. Kui energeetiline tasakaal on taastatud, need aistingud kaovad.

Nagu vaaraodegi puhul, saab ka tänapäeval valmistada silindreid just tellija jaoks sobivate kristallidega.

Joogivee ja toidu struktureerimine

Hea mõte on asetada toit ja joogivesi klaas- või keraamilise nõuga silindrite vahele, et seda struktureerida ehk “laadida”. Oma kogemustest võin öelda, et maitse muutubki meeldivamaks juba umbes 10 minutiga. Võid proovida ka, mis juhtub tee, kohvi või alkoholiga!

Horuse silindrid laadivad vett

Pildil võid Horuse silindreid vaadates märgata, et ma olen neid usinalt kasutanud. Täiesti võimalik on aga nende algne sära ka taastada! Tegelen sellega.

Silindritest on kasu ka enda kaitsmisel ebatervislike maa- ja tehislike kiirguste eest. Sellest võib rohkem rääkida Kivi talu peremees.

Rohkem infot, ka teaduslike uuringute kohta on selles ingliskeelses artiklis.

Samuti võib vaadata pilte ja lugeda seda ingliskeelset artiklit.

Kui on tahtmist silindrite mõju enda peal katsetada või nendega laetud vett ise maitsta, võta ühendust Kivi Turismitaluga. Minule võid ka alati kirjutada!